Programmid

“Tagasi juurte juurde” programm koosneb folkmuusikast. Programmi kuuluvad nii folgiliku kõlaga omaloomingulised lood kui ka algupäraste rahvaviiside töötlused. Kava sobib suurepäraselt kõiksugustele rahvusliku joonega üritustele ja pidudele, samuti meie kultuuri tutvustamiseks välismaalastele.

“Oo, seda lugu ma tean!” programm koosneb poppmuusikast. Programmi kuuluvad nii cover-id kõigile teada-tuntud lugudest kui ka popiliku kõlaga omaloomingulised lood. Kes on meie albumit kuulanud, see saab lausa terve kontserdi kaasa laulda.

“Mirdi kõik värvid” programmi kuuluvad nii folk- kui ka poppmuusika parimad pärlid. Siia koonduvad kokku kõik meie erinevad tahud ja värvid, kava on mitmekesine ja vaheldusrikas. Võime anda täispika kontserdi või hoopiski panna kokku oma hoogsamad lood mõnusaks ja ergutavaks vahepalaks, mis sobib ideaalselt näiteks firmaüritustele. Soovi korral esitame ainult eestikeelse kava, kuhu kuuluvad folgiliku ja popiliku kõlaga originaallood, rahvaviiside töötlused ja seaded tuntud lugudest.

EST